BAŞERLER Pazarlama Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

1972'den beri...

BAŞAY olarak hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun makina ve sistem çözümleri üretmektir.  Bu konudaki hizmet alanımız ağırlıklı olarak en küçükden,  en büyük yerleşim  ortamına kadar  insanların temel gıda ihtiyacı olan buğdayın depolanışından un ve irmik aşamasına kadarki sorumluluğu firma olarak ustlenmiş bulunmaktayız.

BAŞAY olarak hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun makina ve sistem çözümleri üretmektir.  Bu konudaki hizmet alanımız ağırlıklı olarak en küçükden,  en büyük yerleşim  ortamına kadar  insanların temel gıda ihtiyacı olan buğdayın depolanışından un ve irmik aşamasına kadarki sorumluluğu firma olarak ustlenmiş bulunmaktayız.


BAŞAY olarak ilkemiz müşterilerimizin güvenini kazanıp, çözüm ortağı olarak bu kazanılan güveni ileriye taşımakdır. Müşterilerimizin istek ve düşüncelerini dikkate alarak, bünyemizdeki  deneyimli teknik kadromuzla, AR&GE ortamında gelişmekte olan makinalarımızın imalatına yön vermekteyiz.


BAŞAY olarak vizyonumuz sürekli gelişen, yenilenen ve değişen hayat şartlarına uygun olarak sektöründe  öncü olan müşteri odaklı bir firma olmaktır.


Aşağıdaki ürün dallarında faliyet göstermekteyiz:
1-) Un Değirmenleri Tesisleri: Başay Desa markamızla, 1979’dan bu yana iş kolumuz olan un değirmenleri ve irmik değirmenleri konusunda anahtar teslimi; günlük 15 ton kapasiteden 150 ton kapasiteye kadar fabrikalar kurup, çözümler sunmaktayız. Hizmet alanı; Ürün girişi, Taşıma, Temizleme, Yıkama, Tavlama, Soyma, Öğütme, Eleme, Paketleme ve Depolama gruplarında ihtiyaçlarınıza en uygun olan makina ve ekipman imalatı yapmaktayız.


2-) Tohum Temizleme Tesisleri:  Tarladan gelen ürünün, tekrar ekimine kadarki;  temizlenmiş, sınıflandırılmış, ilaçlanmış ve paketlenmiş haline kadar bütün tohum temizleme işlemlerini sunmaktayız.


3-) Organik Un ve Taşlı Değirmenler:  Son yıllardaki sağlıklı yaşam ve organik ürünlerin artışına paralel olarak, BAŞAY DESA markamız ile firmamız, Taşlı Değirmen ve bu konudaki çözümleri ile pazarda lider ve öncüdür. Değirmen taşı ve makinalarının imalatı kendi bünyemizde ve kalite ölçülerimizde yapılmaktadır.


4-) Çelik Silo Çözümleri:  Düz tabanlı, Konik tabanlı, ve Ekonomik Silolarda; mukavemet ve korezyon hesapları en iyi şekilde yapılmış, özel galvanizli saclar kullanılarak, barındıracağı ürünü en iyi ve  uzun süre muhafaza edebilmek için  ihtiyaçlarınıza en uygun  çözümler ve ürünler sunmaktayız.


5-) Yem Değirmenleri:  Hayvancılıkda çok önemli olan yem, BAŞAY YEM değirmenleri tarafından, sağlıklı et ve süt üretimini arttırmaya yönelik, hayvanların sindirimini ve  gelişimini dikkate alarak çözümler sunar.


6-) Bulgur Tesisleri:  BAŞAY DESA tasarımın eseri olan Bulgur temizleme, yıkama, öğütme ve sınıflandırma makinalarımız ile Dünya Bulgur pazarına hizmet etmekteyiz.


7-) Baharat Değirmeni Çözümleri:  Sofraların ve ilaç endüstrisinin vazgeçilmezi olan baharatları; temizleme, öğütme ve eleme işlemlerinden geçirerek, müşterilerinize sunmanızı sağlayacak makina ve sistemlerimiz bulunmaktadır.
ISO 9001:2008 kalite yönetimi ile tescillenen kurumsal yapımız, sizlere satış öncesi, satış anı ve satış sonrası en iyi hizmeti vermek için gerekli olan bilgisayar destekli kaynak planlama ile güçlendirilmiştir. BAŞAY MAKİNA’ya has olan ERP sistemimiz gün geçtikçe müşteri ve imalat ihtiyaçlarına göre dinamik olarak büyümektedir.


Kalite politikamız rakiplerimiz gibi sadece kağıt üzerinde değil, gerçek anlamda uygulanmayı hedef alan ilkelerle belirlenmiştir. Rekabet bizim ve hizmet ettiğimiz müşterilerimiz için değerli bir fırsattır. Farkımız herzaman açık ve öndedir.
Dünya çapında yüzlerce şehirlerdeki mutlu müşteriler portföyümüze sizleride dahil etmekden onur duyarız. Ürünlerimiz ile ilgili en son ve güncel bilgileri almak için sizleri web sitemiz www.basay.com.tr ‘ye davet ederiz.


F. Nilifer Başer
Genel Müdür

BAŞERLER (BASER>technic) SAC İŞLEM MERKEZİ:

CNC Plazma Kesim 0.5-300mm
BAŞAY DESA CNC İŞLEM MERKEZİ
CNC Kesim 3 metre 10mm
BAŞAY DESA CNC İŞLEM MERKEZİ
CNC Büküm 4 Metre 8mm
BAŞAY DESA CNC İŞLEM MERKEZİ

BAŞAY firmamızın ve markamızın ilk kuruluşu: 1 Ekim 1972 (Renkli çekilen sessiz filmden alınmıştır.)
BAŞAY firmamızın ve markamızın ilk kuruluşu: 1 Ekim 1972
Kurulan ilk bina (Renkli çekilen sessiz filmden alınmıştır.)
Kurulan ilk bina
DESA Değirmen Makinaları ve Taşları kuruluşu: 1 Ekim 1978 (Renkli çekilen sessiz filmden alınmıştır.)
DESA Değirmen Makinaları ve Taşları kuruluşu: 1 Ekim 1978
BAŞAY Tavuk Kafesleri fabrika binasının temel atılışı: 8 Ekim 1978 (Renkli çekilen sessiz filmden alınmıştır.)
BAŞAY Tavuk Kafesleri fabrika binasının temel atılışı: 8 Ekim 1978
1981 yılından bir kare, Hüsnü Demiray DE-SA Temellerini atarken (Renkli çekilen sessiz filmden alınmıştır.): DESA Kuruluş
1979 yılından bir kare: DESA Kuruluş
MARKALARIMIZ...
BAŞAY

BAŞAY

 

BAŞAY DESA

BAŞAY DESA

Un Değirmenleri

BAŞAY SİLO SİSTEMLERİ

BAŞAY SİLO

Çelik Silo Sistemleri

DESA DEĞİRMEN 1979

DESA 1979

Tarihsel Un Değirmenleri ve Sistemleri

BAŞAY TAVUK KAFESLERİ

BAŞAY TAVUK KAFESLERİ 1980

Tarihsel Tavuk Kafesleri ve Sistemleri


Ürünler

BAŞERLER Pazarlama Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Tacin Mahallesi, 1889. Sokak, no:37/1
68200, AKSARAY, TÜRKİYE
TEL: +90 382 215 1363

Sosyal Medya

Tesisler

Kendi İmalatlarımız:

1-) Un Değirmenleri Tesisleri

2-) Tohum Temizleme Tesisleri

3-) Organik Un ve Taşlı Değirmenler

4-) Çelik Silo Çözümleri

5-) Yem Değirmenleri

6-) Bulgur Tesisleri

7-) Baharat Değirmeni Çözümler

Başay PDF Catalog

Hakkımızda

BAŞAY olarak hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun makina ve sistem çözümleri üretmektir. Bu konudaki hizmet alanımız ağırlıklı olarak en küçükden, en büyük yerleşim ortamına kadar insanların temel gıda ihtiyacı olan buğdayın depolanışından un ve irmik aşamasına kadarki sorumluluğu firma olarak ustlenmiş bulunmaktayız.

Devamı...


©1972-2020 BAŞERLER Pazarlama Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
BAŞAY, BAŞAY DESA, TAŞ DEVRİ, NİLFER, COOLSTONE, BASER>tecnic Başerler Ltd. Şti. Tescilli markalarıdır.
Bütün hakları saklıdır.
Fiyatlar ve özellikler ihbarsız değiştirilebilir. Sitemizin içeriği yazılı ve onaylı izin olmadan alıntı yapılamaz, kopyalanamaz.